БИЗНЕС И ЗАРАБОТОК В СЕТИ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » БИЗНЕС И ЗАРАБОТОК В СЕТИ » Рекламма без регистрации » Хочешь зарабатывать, жми на ссылку.


Хочешь зарабатывать, жми на ссылку.

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

https://globus-inter.com/ru/landing/peo … Yu4XQWumhg
Добрий день наша компанія називається глобус інтертелеком.�Вся суть у тому, що рекламодавці платять кожному, хто переглядає їхні рекламні зображення. Оплата лише за перегляд картинок, які приходять на телефон (планшет чи копм). ��Реклама абсолютно не заважає і для неї не потрібно виділяти окремий час, просто закрити.��Для того, щоб почати заробляти необхідно:�1. Написати мені діючу електронну почту (прийде лист для активації).�2. завантажити на телефон (чи інший гаджет) додаток (посилання я надішлю) і увійти за допомогою логіна і паролю, що буде вказано в електронному листі.��Майже одразу будете отримувати рекламу, закриваємо її, натиснувши на хрестик. Нарахування за кожну рекламну картинку будуть протягом 3 хв. За 1 рекламу нараховується частина цента. Є також можливість значно збільшити нарахування, запросивши в свою команду друзів.��Якщо згода спробувати, чекаю адрес електронної пошти в приватні повідомлення. Або скину ссилку вам щоб самі зайшли до мене в команду.
Чим більша каманда тим заробіток більший💵💵💵Якщо є питання пишіть +380951871821

0

2

gidvk.com/ -Гипермаркет аккаунтов vk

0

3

многие посетите интернета  в поисках заработка

0

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»


Xinki


Вы здесь » БИЗНЕС И ЗАРАБОТОК В СЕТИ » Рекламма без регистрации » Хочешь зарабатывать, жми на ссылку.